Mr. Olympia przenosi się do Orlando

Mimo nieprzyjaznej atmosfery dookoła, branża fitness stara się w miarę możliwości kontynuować swoje działanie tak blisko normalności jak to tylko możliwe. Właśnie dlatego, organizatorzy Mr. Olympia postanowili dla większej swobody organizacji przenieść jedno z największych wydarzeń świata fitness do Orlando z Las Vegas – miasta będącego obecnie pogrążonego przez obostrzenia.

Wszystko co się dzieje się w Las Vegas… Przenosi się do Orlando!

Ze względu na obciążające każdego z nas ograniczenia, tak samo większe biznesy starają się jak najbardziej dobrać specyfikę swoich działań. Z tego właśnie powodu, organizatorzy przenoszą swoje wydarzenie do Orlando, w którym obostrzenia w stosunku do wydarzeń masowych są mniej natarczywe niż w mieście hazardu – Las Vegas.

W tym roku Mr. Olympia ma trwać od 17 do 20 grudnia tego roku. Organizatorzy, będą dodatkowo zaoferować ułatwione zasady zwrotu biletów, dla osób które nie będą mogły dostosować się do zmienionej lokalizacji wydarzenia, lub darmowe zakwaterowanie w pobliżu miejsca wydarzenia.

Jeśli jesteś obieżyświatem i niestraszne Ci obecne wszędobylskie ograniczenia, jest możliwość że w najbliższym czasie dostęp do biletów na to wydarzenie będzie ułatwiony, przez rezygnujące osoby. Może warto spróbować odciąć się od przygnębiającej rutyny w najbliższym otoczeniu i załapać się na bilety osób rezygnujących z odwiedzenia tegorocznego Mr. Olympia?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *