Monster Hydro – rozszerzenie oferty izotoników!

„Monsterki” to marka która nieustannie umacnia się na rynku, zdobywając coraz większą rzeszę fanów, nie tylko w Polsce ale i na świecie. Szczególnie popularna jest (a jakże) w Stanach Zjednoczonych. To właśnie ta firma nadała rynkowi napojów energetycznych kierunek tworzenia bezcukrowych napojów energetycznych. W końcu charakterystyczna półlitrowa puszka energetyka została wprowadzona przez właśnie tą firmę i już teraz możemy znaleźć na rynku wielu ich naśladowców. Sam Monster jednak nie próżnuję i poszerza Monstera o kolejne produkty z pod linii izotoników – Monster Hydro.

Monster Hydro

Monster Hydro to jak sama nazwa wskazuje produkt który ma zadbać o nawodnienie jego użytkownika. Niestety jesteśmy raczej przyzwyczajeni do izotoników przepełnionych glukozą, które nie różnią się niczym od zwykłych słodzonych napojów gazowanych, których z reguły unikamy. I tutaj Monster Hydro również ma zamiar wyznaczać trendy, ponieważ ten produkt nie zawiera cukru! Mamy nadzieję że i tutaj inni producenci zaczną „małpować” Monstera i będziemy mogli napić się czegoś dobrego podczas treningu nawet podczas redukcji masy tłuszczowej.

Rozszerzenie marki

Sam Monster Hydro jest już dostępny od jakiegoś czasu, jednak news powstał z powodu tego, że Monster zamierza wypuścić dwa kolejne smaki ich markowego izotonika – Blue Streak oraz Red Dawg. Nowe smaki mają pojawić się wkrótce na rynku międzynarodowym.

Polska ma szansę na Monstera Hydro?

Możliwe… Ale nie w najbliższym czasie. Niestety Polska jest nadal zbyt małym rynkiem dla międzynarodowych firm do wprowadzania dosyć eksperymentalnych produktów. jednakże Monstera Hydro można zamówić na popularnych stronach oferujących produkty spożywcze z zagranicy – naszym zdaniem, warto spróbować!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *