Monster Energy znowu powiązany z grami – dodatkowe doświadczenie w Halo zapowiedziane!

Monster jest znany ze swoimi wyjątkowymi współpracami i łączonymi promocjami. Jeszcze niedawno, za kody w puszkach Monsterów można było uzyskać dodatkowe doświadczenie w grach z cyklu Call of Duty. I oczywiście nic w tym dziwnego – w końcu widok potulnie nazywanego „Monsterka” jest bardzo popularny na biurkach graczy, a rynek suplementacyjny już od dawna przesuwa coraz więcej środków w stronę wspierania wysiłków graczy. Dlatego Monster postanowił wykorzystać nadciągająca premiere jednej z najbardziej znanych serii gier typu FPS na świecie – Halo.

Monster i Halo Infinity

Nowa odsłona przygód Master Chefa ma wyjść jeszcze w tym roku. Jednakże akcje promocyjne oczywiście muszą być już w pełni. Dlatego twórcy gry postanowili już zawiązać współpracę, oddającą dodatkowe benefity w grze wielbicielom naszego ulubionego różnokolorowego źródła kofeiny!

Nie podano jeszcze dokładnych szczegółów działania promocji, jednakże możemy się spodziewać większej ilości jej szczegółów kiedy gra faktycznie ukaże się na półkach sklepowych. A kto z Was zamierza trochę postrzelać z monsterkiem u boku?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *