Mistrz umysłu wchodzi na salony – recenzja Mastermind od Apollo Hegemony

Nie trudno zwrócić uwagę, że Apollo Hegemony to jedna z marek o której lubimy najbardziej pisać. Z naszego punktu widzenia, pisanie o kolejnym „odświeżeniu” przedtreningówk, czy setnym spalaczu z takim samym składem jest równie trudne, by zachować świeżość tekstów. W przypadku produktów Apollo Hegemony nie mamy tego problemu, ponieważ każdy kolejny ich produkt jest na tyle wyjątkowy, że można swobodnie używać nowych (i jak najbardziej pozytywnych) przymiotów. Dlatego dzisiaj na warsztat wrzucamy ich najnowszy brain booster – Mastermind!

Apollo Hegemony Mastermind

Jak sama nazwa wskazuje, Mastermind to produkt skupiony głównie na wspieraniu naszej efektywności kognitywnej oraz stanu naszego układu nerwowego, w tym najważniejszej jego części – mózgu. Co zatem możemy znaleźć w składzie? Same dobroci!

Skład produktu Mastermind
Skład produktu Mastermind

Mamy tutaj wszystko co potrzeba od dobrego nootropiku! Pełen zestaw adaptogenów (wysoko standaryzowanych!) w tym rzadko używane Sceletium tortuosum (które moim zdaniem jest do tej pory najbardziej efektywnym składnikiem wpływającym na relaksację organizmu).

Efektywna, nie za duża, nie za mała dawka kofeiny w połączeniu z teaniną jest wręcz idealnym połączeniem w celu stymulacji w nootropikach. Wartym zaznaczenia jest dawka 600 miligramów Alpha GPC – składnika którego obecność jest wymagana w suplementacji nootropikami.

Dlaczego?

Ponieważ większość nootropików działa na zasadzie zwiększania wychwytu acetylocholiny w obrębie układu nerwowego. Zatem niedobór choliny może powodować migreny i ogromne rozdrażnienie (niestety sam dałem się na to niestety nabrać). Warto jednocześnie zwrócić uwagę że podobnie działa nadmiar choliny (czyli powyżej 1 grama). Zastosowana w produkcie dawka 600 miligramów jest zatem wręcz idealna.

Mamy również dodatek AstraGin. Szczerze mówiąc to jedyna ciekawa rzecz jaką zawsze sądziłem o tym składniku. Jest co prawda antyoksydantem, ale nigdy nie uznawałem go za znaczący składnik produktów.

Skład jest zatem moim zdaniem wręcz idealny!

Podsumowanie

W skrócie i nieprofesjonalnie – jaram się! To jedna z najbardziej uniwersalnych formuł nootropowych, bez cudów pokroju złożonych racetamów za miliony złotych, a jednocześnie nie produkt łączący kofeinę z kreatyną (pozdrowienia dla „nootropa” pewnej znanej grupy z Warszawy). Osobiście uważam że to mocno ulepszona wersja Brainwasha od Controlled Labs. I można ją stosować z powodzeniem jako zamiennik codziennego Monsterka.

Jeśli chcesz się dowiedzieć gdzie kupić Mastermind zapraszam na oficjalną stronę producenta Apollo Hegemony

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *