Mighthy Morphin Power Shakers!

Najprawdopodobniej większości z Was zabrzmiał w głowie legendarny riff gitarowy z wersji Power Rangersów na której większość ludzi z końca lat 90 się wychowała. Właśnie to Power Rangersi byli często naszymi bohaterami w dzieciństwie – a że firmy lubią się utożsamiać z bohaterami nic więc dziwnego że jedna z firm postanowiła sięgnąć po wizerunek właśnie Power Rangersów.

Performa ACTIV Shaker Cup

jedna z wersji shakera wzorowana na symbolice zielonego Power Rangersa
jedna z wersji shakera wzorowana na symbolice zielonego Power Rangersa

Ciężko dyskutować o tym jak bardzo shaker jest pomocny w życiu współczesnego sportowca. W czym innym zrobić swojego ulubionego szejka, rozrobić przedtreningówkę, bądź aminokwasy, jak nie potrząsając proch rozmieszany z wodą w shakerze?

Firma Performa proponuje elegancki, ponad 800 mililitrowy shaker, z dobrze znaną, prostą sprężynkową wkładką przeciwdziałającą zalepianiu się filtra i ułatwiającą mieszanie się proszku w pojemniku. Znaczące jest zastosowanie bardziej bezpiecznego, zatrzaskowego zamknięcia, zamiast tańszych kapsli, które więc uwielbiają przeciekać (a nie zna życia ten, który nie czuł rozlanego białka w torbie). Oczywiście nie ma tutaj żadnego „rocket science”, ale liczy się przedewszystkim design, który tutaj jest naprawdę wyjątkowy i uważam że to jeden z najprostszych, a jednocześnie najładniejszych shakerów jakie ostatnio zdarzyło mi się widzieć.

Podsumowanie

Shaker jest również niezbyt drogi, jak na standardy licencjonowanego produktu. Około 14 dolarów, z możliwą darmową wysyłką przy większym zamówieniu proponowaną przez producenta nie jest złą ceną jak na standardy wysokojakościowego shakera. Obecnie można go zamówić jedynie bezpośrednio na stronie producenta i osobiście nie spodziewałbym się zobaczyć go na stronie innych sklepów i dystrybutorów przez wyjątkowość produktu dla samego producenta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *