MadmonQ – nowy suplement dla graczy!

Gry video to już nie tylko forma rozrywki i sposób na rywalizację wśród znajomych czy rodzeństwa. W obecnych czasach „gaming” to również styl życia. Profesjonalni „gamerzy” prowadzą konta na twitchu czy youtube, gdzie streamują swoje rozgrywki, zarówno z zawodów jak i gierek treningowych. Oglądalność sięga dziesiątek, a nawet setek tysięcy widzów!

Profesjonalnie gracze, podobnie jak zawodnicy innych sportów potrzebują wsparcia. Wśród najpopularniejszych produktów liderem do tej pory był Game Over, ze swoim składem dość szybko zyskał uznanie wśród e-sportowców, jednak pojawił się kolejny ciekawy produkt MadmonQ.

Produkt jest w formie tabletek do ssania o smaku jagodowym. Producent obiecuje wsparcie w wielu obszarach przydatnych w czasie rozgrywki, takich jak skupienie, czas reakcji, przypływ energii, kontrola stresu czy zdrowie oczu. Brzmi bardzo ciekawie. Przyjrzyjmy się zatem składowi.

Na pierwszy rzut oka nie wygląda to rewelacyjnie, średnia dawka kofeiny i tyrozyny i niskie dawki l-theaniny oraz l-tyrozyny. Owe składniki wspierane są ekstraktami roślinnymi (żeń-szeń syberyjski, bacopa monnieri, rożeniec górski oraz borówka), niestety ich ilości również nie powalają na kolana… Być może wsparcie witaminami z grupy b oraz cynkiem w połączeniu z powyższymi składnikami zapewni synergizm, który skutkować będzie dobrym działaniem.

Sugerowana porcja to 1 tabletka, w opakowaniu znajdziemy ich 28. Cena na stronie producenta to ok 99 PLN, jeśli 1 tabletka rzeczywiście będzie działać na poprawę wyżej wymienionych funkcji to warto rozważyć jego stosowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *