Kryptowalutowa przedtreningówka?

Kryptowaluty to nieomal temat tabu. Każdy coś o nas z nich słyszał, ale dla większości z nas nadal są czymś na pograniczu oszustwa, a technologii przyszłości. (Nie)stety, nie jesteśmy w żadnym stopniu specjalistami w tym zakresie, jednakże wstęp jest wymagany by opisać jedną z nowych przedtreningówek firmy Biotech Nutra, o sugestywnej nazwie – Crypto. Czy zatem suplement pozwoli nam łatwiej wydobywać kolejne kryptowaluty?

Kryptowaluty? Nie

Pomińmy już temat na którym w redakcji się nie znamy i skupmy na konkretach. Ponieważ pierwsza rzecz jaka nam przychodzi na myśl obok kryptowalut, to wizerunek nieomal hollywódzkiego informatyka. A taki informatyk musi wzorować się wybitną efektywnością umysłu. Najprawdopodobniej podobnym tokiem myślenia poszli twórcy naszego dzisiejszego suplementu, ponieważ przedtreningówka Crypto jest przede wszystkim stworzona dla wsparcia mózgu i układu nerwowego.

Co znajdziemy w środku?

Skład produktu Crypto
Skład produktu Crypto

Na początku znajdziemy praktycznie rzecz biorąc same banalne (aczkolwiek całkowicie efektywne składniki!) – cytrulinę, beta alaninę, taurynę, betainę, tyrozynę i cholinę. Te możemy znaleźć w praktycznie każdej przedtreningówce. Potem jednak robi się ciekawiej.

W sekcji stymulantów jest już o wiele ciekawiej. Dwa rodzaje kofeiny – klasyczna bezwodna oraz w formie soli kwasu cytrynowego, wyróżniającą się dłuższą kinetyką. Dodatek Mucuna Pruriens – standaryzowanej na aż 98% L-Dopa, wspierającego metabolizm dopaminergiczny naszego organizmu. Bezwodna teofilina oraz izopropylonorsynefryna to dwa rzadko stosowane składniki stymulujące. Jednakże ta druga wykazuje się szczególną efektywnością przez bycie bardziej efektywną pochodną synefryny – częściej wykorzystywanej w spalaczach. Na koniec mamy perełkę – ekstrakt z rauwolfii, najbardziej popularnego źródła johimbiny, której nie musimy chyba już nikomu przedstawiać. Stymulująca i poprawiająca nastrój, jako jedna z najbardziej efektywnych składników współczesnej suplementacji, nieczęsto stosowana przez ograniczenia legislacyjne. W skrócie – świetna sekcja składników stymulujących.

Póki co jednak nie znaleźliśmy nic bardziej ciekawszego w suplemencie. Ale zejdźmy na sam dół tabeli do sekcji „nootropów”! Tutaj mamy przede wszystkim Noopept – jeden z najbardziej skutecznych i najlepiej poznanych składników wpływających na poprawę funkcji poznawczych. Całość dopełnia Hupercyna, poprawiająca działanie całego składu produktu, przez wydłużanie efektywnego czasu działania substancji aktywnych.

Mamy zatem bardzo mocny skład dla wszystkich, którzy potrzebują wsparcia układu nerwowego, nie tylko przy zastanawianiu się nad optymalnymi ruchami na giełdach kryptowalut, ale też w codziennym życiu, czy to na uczelni czy w pracy.

Gdzie dostać?

Z naszych informacji wynika, ze przedtreningówkę Crypto można otrzymać póki co wyłącznie na stronie jej producenta, w cenie 50 dolarów za 20, lub 40 porcji (w zależności od dawkowania i naszej podatności na składniki aktywne produktu). Suplement utrzymuje również mocne 4,5 gwiazdki na 5 w ocenach, mając już na koncie ich aż 70. Czy zatem około 200 złotych, za 20 do 40 dni optymalnego działania układu nerwowego to dużo? Na to pytanie musicie sobie odpowiedzieć już sami!

Małe Post Scriptum

Jako że to nasz ostatni post w tym roku, chcielibyśmy podziękować wszystkim którzy nas regularnie odwiedzają. Mamy nadzieję że nasze informację o najnowszych produktach ze świata suplementacji, oraz recenzję i artykuły o ciekawszych składnikach Waszych suplementów poszerzają Wasze horyzonty i ułatwiają wybranie optymalnych wyborów na półkę z suplementami. Mamy nadzieję że będziecie z nami zarówno w przyszłym jak i każdym kolejnym roku! Dziękujemy i zapraszamy!

Redakcja suplecenzje.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *