Kolejny rebranding! Nowy Gainz od Dedicated

Dedicated to firma z jednym z moich ulubionych designów. Schludne, ciemno-złote opakowania pozytywnie wyróżniają się na półkach sklepów suplementacyjnych. Również ich motto – bycie dedykowanym (chociaż bardziej po Polsku brzmiałoby bycie oddanym) treningowi, diecie lub jakiemukolwiek wysiłkowi w końcu najbardziej imponuje nam w ludziach. Zatem wręcz nie wypada pominąć ich ostatniej informacji o przerobieniu jednego ze swoich kluczowych produktów – Gainera o wymownej nazwie Gainz.

Gainz

Nie otrzymaliśmy obecnie żadnej oficjalnej informacji od producenta, pozostaje nam się opierać zatem na przesłankach z grafik reklamowych. Jednakże te są wyjątkowo wyraźne.

Po pierwsze design produktu stał się czystszy, tak samo jak bardziej zostało zaznaczone że jest to „Lean mass gainer”. Wskazuje to na to, że Dedicated chcę sprawić by ich gainer stał się bardziej przyjazny dla endomorfików chcących przybrać ostrożnie na wadze podczas okresów masy. Wszyscy endomorficy wiedzą że włączanie gainera do diety to często bardzo prosta droga do niekontrolowanego nabrania tłuszczu. Wygląda na to, że Dedicated zamierza temu przeciwdziałać, zmieniając skład w stronę bulka, aniżeli stricte gainera.

Producent planuje wydać produkt w 3 smakach – ciasteczkowym, waniliowym oraz czekoladowym. Dosyć prosty, aczkolwiek bardzo wygodny i pewny wybór smaków!

Podsumowanie

Obecnie czekamy na więcej szczegółów od producenta a przede wszystkim chcielibyśmy ujrzeć tył opakowania, mający wypisany tabelkę wartości odżywczych. Jednakże znając renomę firmy, możemy się spodziewać zdecydowanej zmiany na lepsze produktu. Stay tuned!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *