Keto ciastka – spełnienie marzeń łasuchów od Finaflexa!

Niedobór słodyczy to problem który dotyka nieomal każdego podczas diety. Jednakże o ile adepci zwykłych diet redukcyjnych mogą zastosować tak zwany cheat meal i wsunąć bez problemu kilka ciaste, tak ludzie korzystający z diety ketogenicznej mają jeszcze większy problem. W końcu jak tu zrobić ciastka bez mąki, która w 70% to węglowodany? Na to pytanie odpowiada Finaflex, ze swoimi nowymi ketogenicznymi ciastkami!

Moda na keto

Moda na diety ketogeniczne cały czas rośnie. Mimo dużej popularności typowych diet niskowęglowodanowych, niektórzy puryści uważają że 100 gramów węglowodanów dziennie to nadal za dużo i zmniejszają tą ilość do ekstremalnych wartości, nawet poniżej 10 gramów! Właśnie tak niska zawartość węglowodanów jest podstawą diety ketogenicznej. Kalorykę wypełniają głównie tłuszcze, oraz białka. Dlatego wszelkie produkty ketogeniczne wyróżniają się właśnie dużą zawartością tłuszczy, białek i znikomą zawartość węglowodanów.

Oczywiście robimy tylko tutaj skrót na temat diet ketogenicznych, ponieważ dzisiaj chcemy się skupić na keto ciastkach od Finaflex’a!

Keto Kookies od Finaflex

Opakowanie Keto Kookies Finaflex
Opakowanie Keto Kookies Finaflex

Na jedno opakowanie składa się 8 paczuszek, po 3, siedmiogramowe ciastka. Łącznie daje nam to 8 porcji po 21 gramów, na które składają się następujące wartości odżywcze:

Przykładowy skład (smaku migdałowego)
Przykładowy skład (smaku migdałowego)

Jak widzimy skład jest wręcz idealny dla keto maniaków. Tylko 6 gramów węglowodanów (w tym 2 gramy bardzo potrzebnego w czasie diety ketogenicznej błonnika), 3 gramy polioli (które nie wpływają na stan ketozy) i tylko 1 gram faktycznych węglowodanów! Jak zatem widać, ciastka te mogą być świetnym wyborem na chwile kryzysu w trakcie diety, bez zawalania stanu ketozy organizmu (który jest bardzo ciężko osiągnąć w trakcie adaptacji)

Podsumowanie

Jak widzimy, Keto Kookies mogą być bardzo dobrym urozmaiceniem diety ketogenicznej. Niestety jak to bywa w przypadku zbyt dobrych rzeczy, jedna paczka może nam starczyć na jeden dzień… A niestety jej koszt wynosi około 100 złotych. Czy to dużo? To pytanie każdy musi sobie zadać sam. Ciastka można znaleźć na stronie producenta i jego oficjalnych dystrybutorów. Tak czy inaczej – dla keto łasuchów pozycja obowiązkowa do sprawdzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *