JNX Sports – rebranding Cobra Labs w toku!

Nieco bardziej zaznajomieni w temacie kojarzą suplementy w czarnych puszkach z mocno podkreślonym dodatkiem czaszki. Tak – suplementy Cobra Labs miały bardzo charakterystyczny design, który ciężko pomylić. Ale… miały? Dokładnie tak! Ponieważ Cobra Labs zmienia całkowicie nazwę i branding i zostaje przemianowana na JNX Sports. Jednak motyw „czaszek” pozostaje. Pokazuje to ich najnowsza propozycja – shaker z bardzo wyjątkowym wyglądem!

Viva la Muerte!

„Czaszka” to pierwsze słowo jakie może kojarzyć się z JNX Sports/Cobra Labs (najprawdopodobniej coś pokroju Skull Lab się nie przyjęło, a szkoda!). Jak widzimy firma ma zamiar cały czas trzymać się tego brandingu, zatem jej shaker widoczny na zdjęciu posta, też ma przypominać jej kształt. Jej wypukła część środkowa jest najbardziej charakterystyczną częścią i będzie się fajnie wyróżniać na tle większości shakerów przypominających zwykłe tuby.

Gdzie co i jak?

Jak zawsze – wkrótce. Według doniesień, producent jest w trakcie rozsyłania shakerów do swoich dystrybutorów, zatem jeszcze w tym miesiącu możemy się ich spodziewać na stronach oficjalnych dystrybutorów JNX Sports, oraz na stronie samego producenta w części Apparel.

Nie ukrywam że zawsze ciekawiła mnie ta firma – ich produkty zawsze plasowały się w średniej półce „mocy”. Były w sam raz dla doświadczonego adepta treningu, który nie przepada za wynalazkami pokroju geranium, czy DMHA. Zatem jeśli tylko będę wiedział więcej o ich rebrandingu, dam znać! Na pewno warto obserwować najbliższe ruchy tej firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *