Ghost się rozrasta – limitowana edycja shaker’ów

Ghost to marka suplementów popularna głównie na wyspach brytyjskich. Jednakże od kilku miesięcy możemy obserwować ich dynamiczne ruchy w obrębie reszty krajów europejskich, w tym Polski (do niedawna oferowali oni darmową przesyłkę suplementów na naszym terenie). Ich kolejnym ruchem jest wprowadzenie limitowanej edycji wysokojakościowych shakerów brandowanych ich logo – Ghost Shaker

Słowo o Ghost’cie

Ghost to marka znana głównie ze swojego boostera przedtreningowego – Ghost Legend, będącego połączeniem samych skutecznych składników:

  • L-cytruliny
  • Beta alaniny
  • Kofeiny
  • Siarczan agmatyny
  • Alpha GPC
  • Rauwolfia Vomitoria (źródło rauwolscyny – analoga johimbiny)

Skład zatem przypomina inną znaną przedtreningówkę – Stimul8 sprzed reformulacji. A każdy szanujący adept siłowni wie dobrze jak mocna była to przedtreningówka. Można stwierdzić wręcz, że Ghost jest mocniejszy, ponieważ zawiera dodatkowo agmatynę i cholinę w efektywnej formie alfaglicerofosforanu.

Ghost Legend - najbardziej popularny produkt firmy
Ghost Legend – najbardziej popularny produkt firmy

Warto jednak mieć na uwadze, że firma proponuje cały szereg suplementów – od spalaczy tłuszczu po rozgałęzione aminokwasy BCAA.

Kolejny ruch – limitowane shakery

Wygląd shaker'a
Wygląd shaker’a

Jak widać, shaker prezentuje się zacnie. Specjalne zamykanie kapslowe zapewnia, że nic nie wyleje się nam się ze środka. Specjalna metoda printu nadruku powoduje, że logo producenta na pewno będzie się dobrze trzymać przez cały czas używania pojemnika.

Podsumowanie

Jeśli jesteś fanem marki – ten shaker będzie świetnym uzupełnieniem półki z jej suplementami. Jest duża szansa, że w najbliższym czasie możemy się spodziewać dodawania powyższego shaker’a do większych zamówień ze strony producenta ale to tylko domysły. Jeśli jesteś zainteresowany, shaker można znaleźć póki co na oficjalnej stronie producenta – https://www.ghostlifestyle.com/products/ghost-logo-shaker – najprawdopodobniej jednak w najbliższym czasie możemy się spodziewać jego dostępności na innych stronach oferujących produkty od Ghost.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *