Energetyk jako spalacz – Reign Inferno

Spalacze cieszą się nieustającym zainteresowaniem, mimo dosyć specyficznych czasów i okresu zimowego. Również bardziej poręczne rozwiązania – pojedyncze żele, shoty i porcjowane suplementy zyskują na popularności. Z powodu tych dwóch trendów, wytworzył się jeden z ciekawszych suplementów wspierających utratę wagę ostatnimi czasy – Reign Inferno

Reign

Firma Reign jest znana głównie przez to, że jest firmą-siostrą dla ukochanego przez wielu z nas Monsterka. Tak samo ich przedtreningówkę w puszcze – Reign – możemy nazwać dopakowanym monsterkiem.

Podstawowa formuła jest raczej klasyczna – połączenie kofeiny, aminokwasów witamin z grupy B oraz Koenzymu Q10. Wyróżnić można praktycznie jedynie ten ostatni składnik – koenzym Q10 może wspierać pracę naszych mitochondrii, a tym samym większą efektywność energetyczną naszego organizmu. Pozostałe 3 składniki to raczej sztampa we wszelkiego rodzaju energetykach, szczególnie tych mających na celu wspomóc spożywającego bezpośrednio przed treningiem.

Reign - Total Body Fuel - przedtreningówka firmy Reign
Reign – Total Body Fuel – przedtreningówka firmy Reign

Jednakże Reign postanowił iść o krok dalej, wypuszczając specjalną wersję swojej przedtreningówki – Reign Inferno

Reign Inferno

Reign Inferno, to jak sama nazwa wskazuje wersja produktu która ma na celu wywołać piekło w naszym organizmie. A bardziej przyziemnie – po prostu wspomóc nasze wysiłki podczas odchudzania się.

Skład produktu Reign Inferno
Skład produktu Reign Inferno

Do podstawowej formuły kofeiny, koenzymu Q10 witamin z grupy B i aminokwasów, dodano tutaj przede wszystkim

  • L-karnitynę
  • Ekstrakt z zielonej herbaty
  • Kapsaicynę

Jak widzimy zatem, dodatek składników nie jest ogromny, ale jak najbardziej skuteczny. Szczególnie ostatnia – kapsaicyna – wykazuje bardzo skuteczną efektywność w przyśpieszaniu naszego metabolizmu, jednocześnie wykazując mało skutków ubocznych.

Oczywiście przez dodatek produkt charakteryzuje się nieco bardziej specyficznym smakiem, który wymagałby przyzwyczajenia naszych kubków smakowych. Ale czego się nie robi dla bardziej dociętej sylwetki?

Produkt można dostać póki co głównie na Amazonie, w cenie około 22$ za 12-puszkowe opakowanie, lub około 2$ za jedną puszkę.

Czy warto? Jeśli jesteś fanem energetyków bez cukru, które mogą w pewnym stopniu ułatwić Twoją najprawdopodobniej ciężką walkę z nadmiarowymi kilogramami – nowa wersja Reign’a na pewno może Ci w tym pomóc. Na pewno warto spróbować i ocenić efekt samemu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *