Elektrolity z orginalną solą himalajską od Primeval Labs

Primeval Labs to stosunkowo mało znana firma, która swoje produkty kieruje raczej do specyficznych nisz zarówno wśród adeptów wysiłku fizycznego, jak i dla fanatyków zdrowego stylu życia. Ich nowy produkt może jednak spodobać się obydwóm tym grupom, ponieważ niedobory elektrolitów w okresie letnim mogą wystąpić nieomalże u każdego! Co siedzi w nowym produkcie od Primeval Labs?

Primeval Labs Electrolyte

Jest to produkt stosunkowo prosty, opierający się na prostym założeniu suplementacji najważniejszych elektrolitów – Wapnia, Fosforu, Magnezu, Sodu oraz Potasu – w efektywnej i przyjemnej do spożycia formie.

Wyjątkowym jest tutaj źródło samego sodu – w tańszych produktach źródłem sodu są zazwyczaj typowe sole kuchenne, jakie możemy znaleźć w naszych szafkach kuchennych. W produkcie Primeval Labs, zastosowano jednak oryginalną sól himalajską, znaną ze swojej specjalnej zawartości o wiele większej ilości minerałów, co przykłada się na większą ilość benefitów zdrowotnych z suplementacji!

Skład produktu Electrolyte - Primeval Labs
Skład produktu Electrolyte – Primeval Labs

W produkcie ograniczono również sztuczne dodatki, oraz składniki w celu zapewnienia dobrego produktu dla przywiązujących uwagę do naturalności składu spożywanych suplementów.

Produkt można dostać obecnie w dwóch smakach

  • Smashberry (jagodowy)
  • Orange Sherbert (pomarańczowy)

W jednym opakowaniu produktu znajdziemy aż 60 porcji. Jednakże za wysoką jakością musi stać solidna cena.

Za opakowanie produktu producent liczy sobie aż 35 dolarów. Oczywiście musielibyśmy dodać do tego koszty przesyłki, co wskazuje że produkt ma sowitą cenę.

Podsumowanie

Suplementacja elektrolitami, to rzecz o której dużo osób zapomina. A szkoda, bo ich niedobór szczególnie w czasie letnich upałów w najlepszym razie prowadzi do osłabienia, a w najgorszym może powodować nawet poważne skurcze i omdlenia. Nowy produkt Primeval Labs pozwoli profilaktycznie zadbać o wystarczający ich poziom, chroniąc nas podczas ciepłych, letnich dni!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *