Dopakowany Skywalk od Myoblox’a! Nowa seria XO.

Myoblox to bardzo znana w naszym kraju firma, podbijająca jednak międzynarodowe rynki swoją serią produktów Skywalk – suplementem nootropowym z dosyć mocną dozą marketingowego szumu za nim. Jednak jest o czym mówić! I aby nadal o Skywalk’u mówiono, Myoblox włącza go w swoją limitowaną serię XO.

Myoblox Skywalk

Skywalk (które to swoja drogą jest już nazwą opatentowaną!) to dosyć solidny, pewny produkt, bez żadnych „udziwnień” w składzie, pokroju pochodnych geranium, czy zaawansowanych racetamów.

Skład Skywalk od Myobloxa
Skład Skywalk od Myobloxa

Jak widzimy mamy wszystko co potrzebujemy – zestaw witamin B6 i B12 wspomagających działanie układu nerwowego, efektywną formę choliny, teanina, hupercyna, lekka dawka kofeiny, Mucuna Pruriens na poprawę humoru – mamy tutaj praktycznie wszystko co potrzeba! Czy warto zatem poprawiać coś co działa już dobrze?

Skywalk XO

„XO” to oznaczenie bardziej rozszerzonej formy produktu. Już kilka produktów tej firmy (np. przedtreningówka Loco) otrzymało takie wersje produktu i kluczowy produkt tej firmy oczywiście też musiał taki dostać!

Skywalk XO skład produktu
Skywalk XO skład produktu

Widzimy kilka dodatkowych składników – Kannę (Sceletium tortuosum) będący składnikiem z ogromnym potencjałem w kwestiach poprawiania nastroju oraz Koci Pazur (Cat’s Claw zwana też Uncaria tomentosa). Do drugiego składnika nie jestem całkowicie przekonana. Co prawda może działać jako naturalne źródło antyoksydantów i przeciwdziałać stanom zapalnym, jednakże jego działanie nie jest bardzo mocno udowodnione w badaniach.

Podsumowanie

Czy warto wybrać wersję XO produktu? Osobiście wybrałabym go ze względu na Kannę. Koci Pazur jest dla mnie tutaj zbędnym dodatkiem. Oczywiście wszystko zależy od różnicy cenowej między produktami. Jeśli będzie ona duża, lepiej wybrać zwykłego Skywalk’a moim zdaniem.

Produkt będzie można dostać w najbliższym czasie na stronie producenta, oraz na stronach jego oficjalnych dystrybutorów. Niestety nic nie wiadomo odnośnie ceny dopakowanej wersji tego popularnego nootropiku, dlatego sprawa pozostaje otwarta!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *