Diamentowe Witaminy od Apollo Hegemony

Jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm – Apollo Hegemony – w końcu utworzyła produkt który dopełnia ich szereg suplementów do codziennej suplementacji – preparat multiwitaminowy. I to nie byle jaki! Ponieważ firma postanowiła zawrzeć w nim nie tylko witaminy i minerały w najbardziej przyswajalnych formach i efektywnych dawkach ale i dodatkowe blendy antyoksydacyjne i maksymalizujące przyswajanie składników. Co dokładnie znajdziemy w nowym produkcie tej modernistycznej firmy?

Apollo Hegemony

Wspominaliśmy o tej firmie już kilka razy, dlatego wspominamy tylko w ogromnym skrócie, że to stosunkowo młoda, ale bardzo ambitna firma bardzo dynamicznie rozwijająca swoją ofertę produktów. I o ile jej początki były skromne, z produktami zawierającymi pojedyncze witaminy, to teraz w ofercie znajdziemy szeroki przekrój zarówno witamin jak i minerałów, przedtreningówek oraz nootropików.

Diamond Multivitamin

Diamond Multivitamin - skład produktu
Diamond Multivitamin – skład produktu

Jak widzimy skład jest niezwykle szeroki. Zapewnia on wszelkich niezbędnych witamin i minerałów w najlepiej przyswajalnych formach. Aplikuje się to również do magnezu, który nawet w innych suplementach z wyższej półki lubi być w formie tlenku magnezu (którego przyswajalność jest na poziomie kilku procentów). Ciekawi również zastosowanie kilku mniej popularnych minerałów – Manganu, Chromu, Cynku, Molbidenu oraz Boru.

W produkcie został też zastosowany szeroki przekrój antyoksydantów, w tym resweratrol oraz koenzym Q10 – składniki z największym potencjałem opóźniającym procesy starzeniowe organizmu.

Dodatkowy kompleks wzmacniający absoprcję również jest rzadko spotykany w preparatach multiwitaminowych. Zawiera on między innymi piperynę, cholinę oraz wysokostandardyzowany ekstrakt z imbiru. Taki przekrój składników zapewni optymalną przyswajalność wszelkich składników aktywnych preparatu.

Podsumowanie

Preparat Diamond Multivitamin od Apollo Hegemony to obecnie jeden z najlepszych i najbardziej kompleksowych preparatów dostępnych na rynku. Wykorzystanymi formami produktów przebija nawet klasyczne Animal Paki od Universal Nutrition, proponując przy tym całkiem korzystną cenę. Jeśli szukasz kompletnego wsparcia organizmu – powinieneś zrobić miejsce na półce na ten preparat, zdecydowanie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *