Czysty ekstrakt borówki amerykańskiej (Blueberry) od Chaos and Pain

I kolejny prozdrowotny produkt na rynku! Jak wspominaliśmy ostatnio przez ostatni prozdrowotny trend, mamy wysyp produktów zawierających w sobie witaminy, minerały, antyoksydanty oraz inne prozdrowotne substancje. Tym razem przed szereg wyszedł Chaos and Pain – firma znana głównie z „mocniejszych” suplementów postanowiła postawić na coś zdecydowanie odmiennego – czysty ekstrakt z borówki amerykańskiej, będący źródłem antyoksydantów.

Ekstrakt z borówki

Jak dobrze wiemy owoce leśne są pełne prozdrowotnych substancji – a borówka amerykańska jest jednym z ulubionych owoców wielu z nas (w tym mnie!) – jednakże umówmy się, by uzyskać prozdrowotne benefity z ich spożywania musielibyśmy zjeść multum borówki amerykańskiej. Jednakże jeśli lubimy naturalne wsparcie naszego zdrowia, jesteśmy oczywiście świadomi występowania ekstraktów, czyli zatężonej formy prozdrowotnych substancji z danej rośliny. I właśnie na taki typu suplement postanowiła postawić firma Chaos and Pain.

Skład produktu Blueberry Extract od Chaos and Pain
Skład produktu Blueberry Extract od Chaos and Pain

Jak widzimy, znajdziemy w składzie tylko ekstrakt z borówki (w skrócie mamy 10x więcej substancji odżywczych niż w analogicznej porcji borówek!). To już zapewnia nam możliwość efektywnego doświadczania pozytywnego wpływu substancji prozdrowotnych znajdujących się w borówkach.

Obecnie produkt można znaleźć głównie na stronie producenta w cenie 30$ za aż 312 porcji produktu! Wychodzi całkiem ekonomicznie, jak na naturalne wsparcie naszej odporności i całego organizmu, nieprawdaż?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *