Czysta witamina C prosto z Niemiec – Big Zone Vitamin C

Witamina C to jeden z najbardziej popularnych składników suplementów diety. Nic dziwnego – jest to witamina która wykazuje wiele istotnych funkcji w naszym organizmie. Między innymi wspiera ona odporność, warunkuje prawidłową syntezę kolagenu przyczyniając się do utrzymania zdrowia układu kostnego, oraz zwiększa przyswajalność żelaza. Również przez jej powszechne niedobory, wiele konsumentów zwraca się w kierunku suplementów z witaminą C w celu zapewnienia odpowiedniego spożycia Witaminy C. Z tego powodu, jedna ze świeżych niemieckich firm, postanowiła wydać swój produkt, celowany do konsumentów skupiających się na czystej suplementacji, bez zbędnych dodatków. Co wiemy o Big Zone Vitamin C?

Niemiecka jakość bez zbędnych dodatków

Pierwsze skojarzenia z naszymi zachodnimi sąsiadami, to wysoka jakość produktów pochodzących od nich. Tą samą filozofią kierował się producent Big Zone, wydając swój produkt o wszystko mówiącej nazwie – Vitamin C.

Skład produktu Big Zone Vitamin C
Skład produktu Big Zone Vitamin C

Jak widzimy – w produkcie nie znajdziemy niepotrzebnych dodatków, jedynie czystą witaminę C w postaci kwasu L-askorbinowego. Producetn zdecydował się na formę kapsułek, zapewniając prostotę spożycia i dozowania produktu.

Na jedno opakowanie produktu składa się 120 kapsułek, po 1 gram witaminy C każda. Produktu możemy szukać głównie na stronie producenta Big Zone i jego oficjalnych dystrybutorów, takich jak Gigas Nutrition. Obecna cena klaruje się w okolicy 15-20 dolarów za sztukę produktu. Czy około 80 złotych za 4 miesiące zapewnienia sobie odpowiedniego spożycia witaminy C, tak istotnej dla naszego zdrowia, jest tego warte? Naszym zdaniem tak!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *