Czysta cytrulina od naszych Czeskich przyjaciół!

Extrifit to firma od naszych Czeskich przyjaciół, która jest dosyć nowa, jednakże jakości żadnego z ich produktów nie bylibyśmy w stanie odmówić! Swojego czasu z ich Hell Gela korzystałem praktycznie przed każdym treningiem i zdecydowanie poleciłbym go każdemu adeptowi wysiłku fizycznego, szukającego solidnego suplementu przedtreningowego bez żadnych „mózgotrzepów”. Zatem z przyjemnością dzisiaj wspominamy o kolejnym ich suplemencie z serii „podstawowej” – czystej L-Cytrulinie w kapsułkach!

L-Cytrulina

Cytrulina obok argininy jest jedną z najbardziej uniwersalnych substancji w suplementacji. Działa jako booster syntezy tlenku azotu – jak sama nazwa wskazuje zwiększa jego poziom w naszym organizmie, wpływając na rozluźnienie naczyń krwionośnych. To pozwala na bardziej efektywny przepływ składników odżywczych w naszym organizmie, tym samym zwiększając naszą wydolność. Cytrulina wpływa też na większą „pompę mięśniową”

Extrifit Citrulline Pure

Formuła produktu jest banalnie prosta – 1 gram cytruliny na kapsułkę. Zero niepotrzebnych wypełniaczy i dodatków! Jako że efektywna dawka cytruliny zawiera się w około 4-6 gramach, oznacza to że dawka efektywna produktu będzie wynosiła około 3-4 kapsułek. Produkt więc zawiera około 30 porcji.

Dużym plusem jednoskładnikowego suplementu jest pełna dowolność jego stackowania z innymi suplementami. Cytrulina jest bardzo uniwersalna i może być stosowana jako typowy booster treningowy, jak i składnik przyjmowany przed snem w celu intensyfikacji procesów regeneracyjnych. Wpłynie to też na pewno na odpowiednio niską cenę produktu.

Podsumowanie

Mamy więc produkt pewnej jakości, z ogromną dowolnością stackowania od marki dosyć świeżej ale bardzo solidnej w swojej linii produkcyjnej. Jeśli zatem potrzebujesz większej pompy mięśniowej na treningu, lub regeneracji – Extrifit Pure Citrulline będzie świetnym wsparciem Twojej suplementacji!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *