Czysta betaina w proszku – TMG Powder od Apollo Hegemony

Jednoskładnikowe suplementy prozdrowotne to obecnie rzadkość. Dlaczego? Głównie przez rosnące wymagania konsumentów. Po co nam jeden, główny składnik, skoro możemy wziąć „usprawnioną wersję z dodatkowym składnikiem!” – w końcu najlepiej widać to po ogromnej róznorodności suplementów magnezowych, z dodatkiem potasu, witaminy D, witaminy B6 i tym podobnym. Zatem aby wydać produkt jednoskładnikowy, potrzeba przede wszystkim pewności producenta odnośnie jego zawartości… I ten wstęp może być preludium do tego co możemy powiedzieć o zapowiedzianym produkcie Apollo Hegemony – TMG Powder

Produkt „bez fajerwerków”

Producent zapowiada że w opakowaniu znajdziemy… betainę. W tym momencie moglibyśmy pisać już podsumowanie, ale w czym leży magia produktu? Przede wszystkim, możemy się spodziewać wyjątkowo niskiej ceny. Betaina jest najczęściej dodatkiem do wieloskładnikowych produktów, lub jest sprzedawana w kapsułkach, które podbijają niepotrzebnie cenę. Wersja betainy w proszku, zapewni zatem o wiele ekonomiczniejszą suplementację!

Opakowanie ma zawierać 300 gramów czystej betainy, co producent przeliża na 150 porcji po 2 gramy. Produktu możemy się spodziewać w najbliższym czasie w sklepach internetowych będących dystrybutorami produktów Apollo Hegemony.

Po co ta betaina?

Betaina w dużej zawartości znajduje się w korzeniu buraków. Jest stosowana głównie jako wsparcie w zaburzeniach metylacji, powiązana z mutacjami genu MTHFR. Poprawia ciśnienie krwi, oraz reguluje poziom homocysteiny. Wykazuje potencjał w ogólnym wsparciu zdrowia i nadaje się do stałej, codziennej suplementacji!

Podsumowanie

Czy będzie warto? Cóż, na pewno będzie ekonomicznie. Jeśli potrzebujesz betainy, w wysokiej jakości, bez zbędnych dodatków oraz w optymalnej cenie – TMG Powder od Apollo Hegemony powinien przykuć Twoją uwagę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *