Co nowego szykuje dla nas Gaspari Nutrition?

Gaspari Nutrition to firma znana nam przede wszystkim z mocnych przedtreningówek. Super Pump, czy Plasmajet to produkty znane przez większość doświadczonych adeptów sportu. Nic dziwnego więc, że nowe informacje o produktach spod tej marki wzbudzają naszą ciekawość. Firma ostatnio wypuściła teaser nowego produktu… Jednak co to właściwie będzie?

Nowy produkt Gaspari Nutrition

Obecnie firma nie wypuściła żadnych szczegółów, poza grafiką na Instagramie z treścią „Get Swole”. W wolnym tłumaczeniu możemy podać to jako nasze „Spompuj się”. Firma zachowuje szczegóły niespodzianki na początek przyszłego tygodnia. Jednak co wiemy i czego możemy się domyślić na podstawie informacji które mamy teraz?

Wiemy, że nie ma to być kompletnie nowy produkt, a odświeżenie jakiejś starej formuły. Z domysłów na podstawie hasła reklamowego, możemy podejrzewać że produkt będzie bezpośrednio związany z aktywnością okołotreningową. Podejrzewamy że może być to któryś z NO Boosterów firmy – możliwe nawet, że wspomniany w pierwszym akapicie Plasmajet.

Szczegółów dowiemy się już w przyszłym tygodniu, jednak firma już zapowiada, że produkt nie będzie dostępny odrazu w sprzedaży. Gaspari planuje rozpoczęcie sprzedaży tego produktu od początku Marca tego roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *