Brzydki świąteczny sweter od Insane Labz!

I już na wstępie, jeśli ktoś zacząłby na nas krzyczeć, że czepiamy się wygladu swetra i tak naprawdę jest uroczy – jedynie tłumaczymy wolno jego oryginalną nazwę. „Ugly Christmas Sweater” to oczywista odpowiedź tej dosyć nieszablonowej firmy, na bardziej konwencjonalne, przepełnione słodkością (lub kiczem – w zależności od personalnych upodobań) świąteczne oferty innych firm.

Szalone laboratorium

Insane Labz to jedna z bardziej specyficznych firm na rynku, stojąca głównie naprzeciw za sprawą marketingu i wizerunku brandowego. „Edgy”, pełne wulgaryzmu i obskórnych postaci produkty zdobywają jednak swoją rzeszę fanów za sprawą jakości produktów.

Jeśli jednak ktoś nie kojarzy tej firmy, to sposób przedstawienie świątecznego swetra będzie idealnym podsumowaniem marketingu firmy. Jeszcze bardziej obrazowa – to firma, która pisze to, o czym inne firmy tylko myślą przez poprawność!

A sweter… cóż. Podwyższona temperatura po jego założeniu pewnie może wspomóc regeneracje! Tylko pamiętajcie by nie wystraszyć nią babci przy stole!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *