Produkty Bolero mają cały szereg smaków do wyboru!

Bolero – najlepszy dodatek do wody?

Jednym z podstawowych postulatów zdrowego odżywiania jest picie większej ilości wody. Początkowo jednak, ciężko jest się przerzucić na wodę, szczególnie jeśli wcześniej kolorowe, mocno słodzone napoje były dla nas codziennością. Również w dalszym czasie picie samej wody po prostu się nudzi, a nuda jest jednym z najczęstszych powodów odstępstw od zdrowej diety. Na przeciw potrzebom ludzi borykających się z takimi problemami powstało Bolero!

Czym jest Bolero?

Bolero jest to bezkaloryczny drink typu instant (czyli, możliwy do rozpuszczenia w wodzie bez podgrzewania), nadający wodzie konkretnego smaku. W tych możemy przebierać dowolnie, ponieważ producent oferuje kilkadziesiąt smaków do wyboru! Od najbardziej popularnych jak smak Coli, czy pomarańcza, do tak wyjątkowych jak trawa cytrynowa czy nawet smak pomidora! Zatem każdy, nawet najbardziej wyrafinowany smak, odnajdzie się w produktach Bolero.

Produkty Bolero mają cały szereg smaków do wyboru!
Produkty Bolero mają cały szereg smaków do wyboru!

Tylko dla smaku?

Wartym zaznaczenia jest dodatek witaminy C do saszetek. Witamina C jest jednym z najbardziej efektywnych antyoksydantów, wspierając tym samym układ odpornościowy. Wspomaga również układ kostny przez wsparcie syntezy kolagenu!

Dlaczego warto?

Rutyna w diecie przechodzi wcześniej czy później. Zatem warto ją urozmaicać każdym zdrowym sposobem jaki jest tylko możliwy. I właśnie takim sposobem urozmaicenia diety jest właśnie Bolero. Podczas diety pijemy multum wody. I mimo, że woda sama w sobie jest praktycznie najlepszym napojem jaki możemy pić (najlepiej jeśli jest średnio, lub wysokozmineralizowana przy tym), jej smak (albo raczej brak smaku), może być po prostu nużący. By zachować dobre nawodnienie organizmu, które jest kluczowe podczas każdej czynności wykonywanej przez nas warto zatem dodać jej nieco smaku, dosłownie! I w tym momencie dodatek Bolero będzie wręcz idealny.

Bolero może być rozpuszczany bezpośrednio w butelce jak i w szklance!
Bolero może być rozpuszczany bezpośrednio w butelce jak i w szklance!

Podsumowanie

Jeśli i Tobie brakuje nieco smaku w „kolejnej butelce wody” musisz spróbować Bolero! Brak kalorii, ogromny wybór smaków oraz dodatek Witaminy C, zdecydowanie wzbogaci Twoją dietę!

4 Replies to “Bolero – najlepszy dodatek do wody?”

  1. Bardzo mało znalazłem w sieci obiektywnych opinii dotyczących tego napoju. Zatem ja spróbuję napisać coś sensownego. Zamówiłem trochę w ciemno kilkadziesiąt saszetek i piję przygotowany z nich napój od kilku dni. Pierwsze zderzenie z tym produktem było dramatyczne – smak tzw. Dragon Fruit pomimo rozpuszczenia w 1,5 l był szokująco intensywny i nie przypadł mi niestety do gustu. Jestem kompletnie nieprzyzwyczajony do sztucznych słodzików, a ten smak sprawiał wrażenie mocno chemicznego. Przypominał mi tanie napoje, które pojawiły się w Polsce na początku lat 90-tych, tylko rozgazowane. Później poszedł smak jabłkowy – spodziewałem się tylko trochę różniącego się od poprzedniego, chemicznego smaku. I tutaj zaskoczenie – smak zupełnie inny, posmak chemiczny praktycznie niewyczuwalny, za to jabłka wyraźnie wyczuwalne. Jak w tak małej saszetce udało się zmieścić tyle smaku? Jako trzeci poszedł smak rumu. Bardzo mało kwaśny, za to słodycz niezwykle bliska tej z cukru! Może już się przyzwyczaiłem? Niemniej jednak każda kolejna saszetka wydaje się być smaczniejsza. Obecnie mam 2 uwagi. Po pierwsze – myślę, że rozpuszczenie w 2,5 litra wody byłoby optymalne. Po drugie – wszędzie mocno promuje się informację, że napoje te słodzone są Stewią. I owszem, ale jest ona tylko jednym ze słodzików, bowiem głównym jest Ascefulam K, który ma wątpliwe opinie.

  2. Znudziło mnie picie wody więc postanowiłam wypróbować Bolero i faktycznie jest baaaaardzo słodkie po dodaniu do 1,5 l butelki wody i nie dało się tego pić 😞 dlatego sprawdzałam kiedy zacznie mi smakować dolewając wody i okazało się że dopiero gdy jedną saszetkę wymieszałam z 6 litrami wody smak był dla mnie idealny😁. Polecam Bolero ale kwestia smaku i słodkości u każdego jest inna więc radzę nie zniechęcać się tylko rozcieńczać w wodzie do momentu uzyskania smaku który będzie idealny 🤗

    1. Dziękujemy za opinie!

      Smak jest kwestią indywidualną, więc czasami należy nieco poeksperymentować z zaleceniami producenta 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *