Produkty Bolero mają cały szereg smaków do wyboru!

Bolero – najlepszy dodatek do wody?

Jednym z podstawowych postulatów zdrowego odżywiania jest picie większej ilości wody. Początkowo jednak, ciężko jest się przerzucić na wodę, szczególnie jeśli wcześniej kolorowe, mocno słodzone napoje były dla nas codziennością. Również w dalszym czasie picie samej wody po prostu się nudzi, a nuda jest jednym z najczęstszych powodów odstępstw od zdrowej diety. Na przeciw potrzebom ludzi borykających się z takimi problemami powstało Bolero!

Czym jest Bolero?

Bolero jest to bezkaloryczny drink typu instant (czyli, możliwy do rozpuszczenia w wodzie bez podgrzewania), nadający wodzie konkretnego smaku. W tych możemy przebierać dowolnie, ponieważ producent oferuje kilkadziesiąt smaków do wyboru! Od najbardziej popularnych jak smak Coli, czy pomarańcza, do tak wyjątkowych jak trawa cytrynowa czy nawet smak pomidora! Zatem każdy, nawet najbardziej wyrafinowany smak, odnajdzie się w produktach Bolero.

Produkty Bolero mają cały szereg smaków do wyboru!
Produkty Bolero mają cały szereg smaków do wyboru!

Tylko dla smaku?

Wartym zaznaczenia jest dodatek witaminy C do saszetek. Witamina C jest jednym z najbardziej efektywnych antyoksydantów, wspierając tym samym układ odpornościowy. Wspomaga również układ kostny przez wsparcie syntezy kolagenu!

Dlaczego warto?

Rutyna w diecie przechodzi wcześniej czy później. Zatem warto ją urozmaicać każdym zdrowym sposobem jaki jest tylko możliwy. I właśnie takim sposobem urozmaicenia diety jest właśnie Bolero. Podczas diety pijemy multum wody. I mimo, że woda sama w sobie jest praktycznie najlepszym napojem jaki możemy pić (najlepiej jeśli jest średnio, lub wysokozmineralizowana przy tym), jej smak (albo raczej brak smaku), może być po prostu nużący. By zachować dobre nawodnienie organizmu, które jest kluczowe podczas każdej czynności wykonywanej przez nas warto zatem dodać jej nieco smaku, dosłownie! I w tym momencie dodatek Bolero będzie wręcz idealny.

Bolero może być rozpuszczany bezpośrednio w butelce jak i w szklance!
Bolero może być rozpuszczany bezpośrednio w butelce jak i w szklance!

Podsumowanie

Jeśli i Tobie brakuje nieco smaku w „kolejnej butelce wody” musisz spróbować Bolero! Brak kalorii, ogromny wybór smaków oraz dodatek Witaminy C, zdecydowanie wzbogaci Twoją dietę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *