Baton dla prawdziwych szefów! Animal Boss Bar wchodzi na salony!

Mimo dosyć ciężkich czasów, rynek suplementów nie zamierza spocząć na laurach! Jedna z legendarnych film – Animal Nutrition, postanowiła wydać na rynek kolejny produkt z segmentu MR (Meal Replacement – zastępnik posiłku) – Boss Bar. Czyli jak sama nazwa wskazuje mamy kolejny baton na rynku!

Animal Boss Bar

Jak sama nazwa wskazuje nowy produkt Animala ma być „najlepszy” i jedyny w swoim segmencie. Czy jest najlepszy? Biorąc pod uwagę ogromną ilość produktów dietetyczno-żywniościowych, a szczególnie batonów sportowych, jest to kwestia sporna. Mimo wieluletniego doświadczenia w suplementach diety sam nie znam chyba nawet połowy tych batonów. Mimo to, sama idea produktu wydaje się bardzo sensowna i nie ma na co narzekać w nowym produkcie Animala!

Skład produktu Animal Boss Bar
Skład produktu Animal Boss Bar

Jak widzimy mamy tutaj wszystko czego moglibyśmy oczekiwać od faktycznego posiłku (co prawda nie głównego, ale jako lunch, podwieczorek, lub dodatek do szejka proteinowego). 20 gramów białka (z WPC i WPI!), 24 gramy węglowodanów. Jedyne co mi się nie podoba to użycie olejów palmowych w produkcie. Wszyscy wiemy że jest to fatalny wybór jako źródło tłuszczu w diecie. 12 gramów tłuszczu to dosyć znacząca liczba, szczególnie że pochodzi ona ze słabej jakości olejów.

Póki co spodziewamy się dwóch smaków – potrójna czekolada i karmel. Czyli w skrócie – dobry standard!

Cena produktu to oficjalnie 27$ za opakowanie 12 batonów. Możemy więc się spodziewać ceny typowej dla batonów proteinowych – około 7-8 złotych.

Podsumowanie

Na pewno ciekawie będzie spróbować nowego wytworu Animala. Raczej nie spodziewam sobie, żeby Boss Bar zmiótł rynek, ale jeśli gdzieś w sklepie spotkam go podczas powrotu z siłowni na pewno wypróbuję! Czy warto się w niego opkupować? Raczej nie! Szczególnie dopóki nie trafi do polskich dystrybutorów produktów Animal Nutrition, ponieważ w obecnym momencie zapłacimy drugie tyle za dostawę zza oceanu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *