Azoth ze wsparciem dla kobiet – Boss Flow

Azoth to firma znana głównie ze swoich nietypowych formuł nootropowych. Dlatego ich najnowszy produkt może nieco zaskakiwać, ponieważ jest skupiony na wsparciu balansu hormonalnego kobiet w trakcie PMS. Jak zatem prezentuje się nowy produkt, jego skład oraz w jakiej cenie go dostaniemy? Sprawdźmy!

Azoth Boss Flow

Produkt opiera się na następującym składzie:

Skład produktu Azoth Boss Flow
Skład produktu Azoth Boss Flow

W produkcie zaprezentowana połączenie Diindolometanu, ekstraktu z Dong Quai (zwanego również kobiecym żeń-szeniem) oraz ekstraktu z Brokułów. Wszystkie te trzy składniki są naturalnego pochodzenia i tak samo naturalnie wspierają odpowiedni balans hormonalny, szczególnie w trudnym okresie napięcia przedmiesiączkowego. To synergistyczne połączenie, zmniejsza również natężenie skurczy, oraz poprawia trawienie, nastrój i pomaga zachować prawidłową wagę, niezależnie od retencji wody.

Ciekawa jest też forma produktu, ponieważ Boss Flow został zaproponowany w formie… żelek! To może zdecydowanie wpłynąć na poprawę komfortu spożywania suplementu, która w przypadku klasycznych kapsułek lub tabletek nie zawsze jest optymalna. W jednym opakowaniu produktu znajdziemy 60 żelek. Przyjmując że jedna porcja sugerowana przez producenta to 2 żelki, daje nam to 30 porcji produktu na opakowanie.

Największym dotychczasowym minusem produktu jest jego… dostępność. Obecnie firma planuje tylko wysyłkę produktu dla wyselekcjonowanej grupy testerów. Aby się do niej zgłosić, należy wypełnić odpowiedni formularz na stronie producenta. Producent nie zdradził jakie osoby będą predysponowane do otrzymania produktu, dlatego musimy założyć że jest ono absolutnie losowe.

Czy warto? Jeśli szukasz naturalnego i kompleksowego wsparcia swojego organizmu, podczas trudnego okresu napięcia przedmiesiączkowego, nowy produkt firmy Azoth może być dla Ciebie fenomenalnym wsparciem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *