Animal Meal – nowy produkt w kultowej linii Universala!

Kto z was pamięta początki zainteresowania suplementami diety? To patrzenie na kolorowe puszki z „magicznymi substancjami na porost mięśni lub spalenie tłuszczu” z wręcz dziecięcą ciekawością? Osobiście ciężko już mi się spotkać z suplementami z tamtych czasów, jednakże jedna linia od początku mojej przygody do dnia dzisiejszego przykuwa moją uwagę – seria produktów Animal od Universal Nutrition do której będziemy dziś nawiązywać opisując jej nowego członka – Animal Meal

Sprawca zamieszania – Universal Nutrition

By nie przynudzać, wspomnimy tylko o producencie który zna praktycznie każdy zaawansowany adept sportów – Universal Nutrition. Jest to weteran rynku, wywodzący się z USA, działający już od 1977 roku produkujący szeroką gamę suplementów od kreatyny, po boostery testosteronu aż po zamienniki posiłków. Ich suplementy kierują się ich trzema słowami kluczowymi „Szczerość, Jedność, Szacunek”, co zdecydowanie widać po ciągłym rozwoju firmy, mimo ciągle rosnącej konkurencji.

Seria Animal

Animal’e są już kultowe od dawna. To pierwsza i najbardziej dopieszczana linia produktów Universal Nutrition, która powstała w 1983, wraz z wypuszczeniem Animal Paka. Obecnie, z prostej serii produktów przerodziła się w międzynarodową markę na której wzoruje się wiele innych producentów. Widać to chociażby po rosnącej wciąż ilości multiwitamin w których każda porcja jest wydzielona w oddzielnych saszetkach – to właśnie Animal Pak jako pierwszy wprowadził tego typu rodzaj pakowania witamin.

Wracając do sedna – Animal Meal

Animal Meal jest najnowszym produktem z serii Animal. Jest to zamiennik posiłków typu „all-in-one”, co oznacza że każda porcja zawiera wartość odżywczą dobrze skomponowanego posiłku zbilansowanej diety.

Skład Animal Meal - jak możemy zobaczyć jedna porcja zawiera zbilansowaną ilość białka, węglowodanów oraz tłuszczy.
Skład Animal Meal – jak możemy zobaczyć jedna porcja zawiera zbilansowaną ilość białka, węglowodanów oraz tłuszczy.

Produkt wydaje się zatem fenomenalnym wyborem dla ludzi żyjących w biegu, dla których zbilansowany posiłek to priorytet, jednakże przez dynamiczny styl życia brakuje im czasu na jego faktyczne przygotowanie. W przypadku Animal Meal – wrzucamy jedną porcję do shaker’a z wodą lub mlekiem, mieszamy i posiłek gotowy!

Zdecydowanym plusem jest zróżnicowanie produktu – białka o różnej kinetyce i źródle (znajdziemy tutaj zarówno białka zwierzęce jak i roślinne), węglowodany z prawdziwych warzyw a nie sztucznie dodanej skrobi oraz prawidłowe źródło zdrowych tłuszczy – oliwę z oliwek. Oszczędzono nam również sztucznych słodzików, które zastąpiono naturalnymi glikozydami stewiolowymi.

Podsumowanie

Animal Meal jest pewnym wyborem, jeśli brakuje Ci czasami czasu na spożycie zbilansowanego posiłku. Renoma producenta, kultowa linia produktów oraz świetny skład bez sztucznych i tanich zapychaczy z pewnością spełnią wszystkie Twoje wymagania i będą świetnym uzupełnieniem Twojej kuchennej półki z suplementami!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *