Ananasowo-bananowy smak jednej z najlepszych przedtreningówek zeszłego roku!

Redcon1 to jedna z moich ulubionych marek, muszę szczerze przyznać. Ich oferta produktów jest dosyć wąska, jednak każdy kolejny produkt jest znaczący – nie ma żadnych, zbędnych jednoskładnikowych wypełniaczy – każda formuła ma rozbudowany skład i składniki w efektywnej i efektownej dawce. Miło mi zatem przedstawić nową odsłonę ich renomowanej przedtreningówki – Total War w nowym interesującym smaku!

Wojna totalna!

Pełen skład produktu Total War
Pełen skład produktu Total War

Jak widzimy Total War to przedtreningówka kompletna dla zaawansowanych sportowców. Zawiera wszystko co potrzeba – lekką, nie za dużą dawkę kofeiny, pełen zestaw boosterów tlenku azotu, oraz substancje wspomagające takie jak beta alanina i tauryna. 30 porcji najwyżej jakości amerykańskiej przedtreningówki za około 150 złotych? Wchodzę w to!

Ananasowo-bananowa nowość

Jak wspominaliśmy, producent postanowił lekko odświeżyć produkt wprowadzając nowy, 15 już smak produktu. Dobry, owocowy smak na pewno uprzyjemni stosowanie produktu!

Podsumowanie

Nie możemy nic zarzucić Total War’owi od Redcon1 – solidna, najwyższej jakości przedtreningówka od pewnej marki. A wraz z nowym smakiem, możliwość jej wyboru dodatkowo się zwiększa!

Obecnie produkt w nowym smaku można nabyć głównie na stronie producenta. Jednak w najbliższym czasie spodziewamy się go u dystrybutorów firmy Redcon1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *