5150 Supercharged – odświeżona wersja przedtreningówki od 5% Nutrition

Firma 5% Nutrition jest znana głównie przez brandowanie swoich produktów twarzą (niestety obecnie już Świętej Pamięci) Rich’a Piany. Obecnie przesuwa się ona w stronę bardziej minimalistycznych grafik, jednakże duch jednego z największych profesjonalistów w dziedzinie kulturystyki nie odszedł razem z nim! Firma postanowiła udowodnić to po raz kolejny, pokazując swój nowy produkt – odświeżoną wersję swojej klasycznej przedtreningówki 5150, dodając jej przydomek Supercharged.

5150 Supercharged

Skład produktu 5150 Supercharged
Skład produktu 5150 Supercharged

Skład produktu jest równie kompleksowy jak oryginał. Firma zdecydowała się nie zmieniać klasycznej formuły boosterów tlenku azotu (cytruliny), ze składnikami wzmacniającymi wytrzymałość (Beta-alanina, Tauryna) oraz wspomagającymi układ nerwowy (N-Acetylo-L-Tyrozyna, Dwuwinian Choliny).

Jednakże zmiany zaczynają się w momencie przejścia do naszej ulubionej części przedtreningówek – stymulantów. Tutaj firma postawiła na większą klarowność, rezygnując z zastrzeżonej mieszanki (czyli takiej, gdzie nie ma podanej dokładnej ilości poszczególnych składników). W odświeżonej wersji Supercharged mamy podane czarno na białym co dokładnie przyjmujemy, co w postaci dosyć sporej ilości i różnorodności stymulantów jest kluczowe w celu efektywnej suplementacji.

Wersja Supercharged 5150 zwiększa również różnorodność stymulantów, dodając poza 2 formami kofeiny również guaranę, ekstrakt z Yerba Matę oraz kakaowca.

Powoduje to że produkt nie stracił nic ze swojej poprzedniej efektywności, jednocześnie ewoluując, a nie niepotrzebnie rewolucjonizując produkt. W końcu nie ma po co zmieniać tak efektywnej formuły docenianej przez wielu adeptów wysiłku fizycznego!

Podsumowanie

Jak widać odświeżona wersja 5150 jest tak samo efektywna jak oryginał pod względem składu, dodając jednocześnie drobne, ale znaczące zmiany powodujące zwiększenie efektywności produktu.

Możemy się spodziewać ceny około 150 złotych za około 25 porcji produktu. Odświeżona wersja ma mieć premierę niedługo na rynku europejskim i amerykańskim. Czekamy z niecierpliwością!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *