20 gramów białka w 60 mililitrach – Olimp Protein Shot

Białko jest zdecydowanie najważniejszy składnikiem naszej diety. Znajdziemy dużo diet niskotłuszczowych i niskowęglowodanych, jednakże nie licząc chorób nerek, nigdy nie zaleca się zmniejszania spożycia białka. Jeden z pionierów polskiej suplementacji – Olimp – postanowił wspomóc nasze staranie o wystarczające spożycie białka, wypuszczając swój Protein Shot – który jak sama nazwa wskazuje, ma uzupełniać naszą dietę o białko, w skoncentrowanej formie. I Olimp zrobił to naprawdę wyjątkowo, ponieważ zmieścił aż 20 gramów białka w 60 mililitrach!

Olimp Protein Shot

Co znajdziemy zatem w białkowym szocie od Olimpu?

Skład produktu Olimp Protein Shot
Skład produktu Olimp Protein Shot

Jak widzimy, producent starał się ograniczyć skład do minimum, skupiając się na 2 źródłach białka – hydrolizacie kolagenu, oraz hydrolizacie białek serwatkowych. Do tego kilka dodatków by odżywkę można było przyjemnie przyjąć. Takie zestawienie źródeł białek o szybkiej kinetyce, pozwala na szybkie uzupełnienie białka, na przykład potreningowo.

Produkt jest obecnie dostępny w jednym smaku – pomarańczowym. Jednak producent gwarantuje, że mimo braku doboru smaków, sam produkt można wypić łatwo i przyjemnie!

Produkt można obecnie otrzymać przede wszystkim na stronie producenta w cenie 8 złotych za shota. Jeśli potrzebujesz doraźnej porcji wysokojakościowego białka, na przykład tuż po treningu – Protein Shot od Olimpu będzie idealnym wyborem!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *