2 nowe, limitowane smaki białka od Olimpu

Olimp to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich firm suplementacyjnych na rynku. Swoją marką zdobyła wiele zwolenników, nic dziwnego więc że regularnie stara się wypuszczać zarówno nowe linie produktów, jak i modyfikować składy swoich już uznanych i sprawdzonych produktów. Właśnie z tego powodu, producent postanowił wydać dwa, nowe limitowane smaki swojej najbardziej popularnej odżywki białkowej – Whey Protein Complex. Jakie to smaki?

Whey Protein Complex

Jak sama nazwa wskazuje, Whey Protein Complex od Olimpu to mieszanka białek serwatkowych – koncentratu oraz izolatu białek serwatkowych. Producent postawił na jakość i brak niepotrzebnych dodatków, poza wymaganymi dla uzyskania jak najlepszego smaku swoich produktów, z których zresztą jest dobrze znany.

Skład produktu Whey Protein Complex
Skład produktu Whey Protein Complex
Aminogram białka Whey Protein Complex
Aminogram białka Whey Protein Complex

Właśnie przez to, produkt Whey Protein Complex jest regularnie stosowany przez rzeszę fanów producenta na całym świecie.

Dwa nowe smaki dla odświeżenia produktu

Producent postanowił skupić się na bardziej słodkich smakach i rozszerza ofertę białek o 2 limitowane smaki – Czekolada z karmelem, oraz karmel z wiśnią. Dołączają zatem one do już szerokiej puli, tym bardziej ułatwiając wszystkim adeptom zdrowego stylu życia modyfikowanie i urozmaicanie swojej diety.

Nowe smaki powinny pojawić się niebawem na stronie producenta oraz jego dystrybutorów, w tradycyjnej, 700 gramowej folii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *