10 kilo dekstryny? Cluster Dextrin od Nutrimuscle

Suplementy typu Carbo od dłuższego czasu popadły niejako w niełaskę. W końcu wraz z rozwojem przemysłu spożywczego i zwiększania się świadomości konsumenckiej, coraz ciężej przekonać konsumentów do tych „strasznych, zatykających żyły i powodujących cukrzycę” prostych węglowodanów. Należy jednak zwrócić uwagę, że węglowodany proste nie są w same sobie złe – są zwykłym składnikiem żywności jak każdy inny makroskładnik. Dopiero ich nadmiar, nad którym sami decydujemy, może być niebezpieczny. Nadal, węglowodany proste to najtańszy produkt żywnościowy, który ułatwia życie każdego człowieka będącego w okresie budowania masy. Nie dość że nie są bardzo zapychające, to w wielu sytuacjach przez swoje właściwości funkcjonalne, mogą zwiększać wartość organoleptyczną wielu przyrządzanych przez nas potraw. Dlaczego zatem warto zwrócić uwagę na nowy produkt firmy Nutrimuscle?

Dlaczego dekstryna?

Dekstryna, przez swoją specyficzną budowę, może zwiększać gęstość produktów do których jest dodawana. Przez to, może być świetnym składnikiem wielu deserów, w którym gęstość konsystencji jest kluczowa – na przykład budyni lub deserów.

Cluster Dextrin Nutrimuscle

Dlaczego dekstryna od Nutrimuscle może być odpowiednia? Głównie przez brak dodatków smakowych. Dużo suplementów typu Carbo mają ogromny dodatek substancji smakowych, przez co są po prostu za słodkie. Brak takich dodatków w Cluster Dextrin, zwiększa możliwość jego wykorzystania w naszej diecie, jako dodatek do wielu dań, szczególnie na słodko.

Ciekawostką są też rozmiary suplementu. Producent oferuje typowe półkilogramowe i kilogramowe worki. Jednak największy rozmiar to aż 10 kilo! Tylko dla największych miłośników masy!

Póki co suplement możemy otrzymać głównie na stronie producenta. Czy warto? Na pewno jest to produkt o sporej wartości dla fanów budowania masy, jednak wydaje nam się że wiele podobnych produktów możemy znaleźć na półkach rodzimych firm, które w obecnych czasach wymagają szczególnego wsparcia. Jednakże produkt Nutrimuscle na pewno Was nie zawiedzie, jeśli tylko znajdziecie na niego miejsce w swoim planie dietetycznym!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *